Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Nie wybitna seria, ale dość dobrze się czyta.
-
Nie jest to może rewelacyjna seria, ale czyta się szybko i lekko.
-
Raczej dobra książka, choć w jakiś sposób przewidywalna. Zakończenie trochę psuje cały efekt.
-
Jak zawsze świetna książka, dobrze napisana, starannie zbudowani bohaterowie, lekkie pióro, ciekawe wątki
-
Dość dziwna, nieco smutna książka, z pewnością nie horror, ale jak to King - dziwna.
-
Prawy zabójca
Nesser, Håkan
-
Mistrzyni szkła
Chevalier, Tracy
-
Goście weselni
Espach, Alison
-
Dziewczyna z pokoju 12
Croft, Kathryn
-
Zaledwie moment
Moriarty, Liane
-
Zemsta rodziców
Hurst, Daniel