Biohacking 2:

przewodnik dla zaawansowanych

Autor:
Karol Wyszomirski
Wydawcy:
Legimi (2022)
Purple Book (2022)
Wydawnictwo Zwierciadło (2021)
ISBN:
978-83-8132-182-2, 978-83-8132-278-2
978-83-8132-482-3, 978-83-8310-351-8
Autotagi:
druk
książki
poradniki
3.5 (2 głosy)

"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych".

Jak osiągnąć maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych na bazie biohackingu. Już wiesz, jak wykorzystać biohacking w swoim życiu. Co jednak możesz zrobić jeszcze dla siebie i swojego organizmu? Chcesz poznać swój organizm lepiej i dowiedzieć się więcej, jak zwiększyć swoje możliwości? Karol Wyszomirski w drugiej książce o biohackingu dzieli się swoją praktyczną wiedzą o tym, jak zmieniać swoje nawyki, by poczuć się i wyglądać lepiej oraz myśleć jaśniej i kreatywnej. Autor przedstawia 116 prostych i praktycznych metod optymalizacji stanu psychofizycznego. Nie ma prostszej ani szybszej metody usprawniającej organizm. Zrób to, co radzi czołowy polski biohaker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia.

Z poradnika dowiesz się m.in.:

  • jak pozbyć się wielu problemów zdrowotnych, wykorzystując specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin nauki
  • jak zredukować zbędne kilogramy i uzyskać wysportowaną sylwetkę,
  • jak zmniejszyć stres i świadomie zacząć zarządzać emocjami,
  • jak osiągnąć wysoki poziom energii i świetne samopoczucie,
  • jak podnieść poziom swojej motywacji do działania,
  • jak stać się osobą bardziej kreatywną i produktywną.

Biohacking – metoda, dzięki której najpierw usprawnisz swój organizm, a następnie zwiększysz jego wydajność, co umożliwi ci wykorzystanie pełnego potencjału zarówno ciała, jak i umysłu. Piękno biohackingu polega na tym, że korzyści, jakie uzyskujesz z jego praktykowania, kumulują się i zdecydowanie przyśpieszają realizację celów w różnych obszarach naszego życia.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Przeczytaj tez Cześć 1
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo