Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
jak wszystkie ksiazki tej autorki - i te czyta sie bardzo dobrze. duzo trafnych i interesujacych uwag o zyciu/swiecie, ciekawe powiazania na koncu ksiazki
-
troszke dziwna ksiazka, nie wiem na ile taka historia jest realistyczna
-
lubilam ksiazki tej autorki, ale to jest dno
-
czyta sie calkiem dobrze, kot jest milym dodatkiem
-
moze nie najwyzszych lotow, ale czyta sie dobrze, nie liczac mordowanych psow
-
Martwi za życia
Masterton, Graham
-
W domu
Coben, Harlan
-
Taniec mewy
Camilleri, Andrea
-
Pocałunek stali
Deaver, Jeffery
-
Złodzieje książek
Pearl, Matthew
-
Sekret willi Romantica
Adler, Elizabeth