Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Bardzo dobra książka, czyta się bardzo dobrze, w stylu starych klasycznych kryminałów
-
bardzo dziwna książka, trudno zrozumieć narrację i połapać się w fabule
-
Dość słaba książka, pełna brutalności, napisana w dość dziwny sposób, więć ciężko nadążyć za fabułą
-
Całkiem dobra książka, czyta się dobrze, trzyma w napięciu, chociaż zakończenie niezbyt przekonuje
-
W miarę dobra książka, czyta się dobrze, chociaż zakończenie nie do końca przekonuje
-
Prawy zabójca
Nesser, Håkan
-
Mistrzyni szkła
Chevalier, Tracy
-
Goście weselni
Espach, Alison
-
Dziewczyna z pokoju 12
Croft, Kathryn
-
Zaledwie moment
Moriarty, Liane
-
Zemsta rodziców
Hurst, Daniel