31.03.2023Współpraca bibliotek z Wydawnictwem Agora

Wydawnictwo Agora kieruje do Państwa - bibliotekarzy z bibliotek szkolnych akcję promocyjną zakupu książek dla biblioteki.
W akcji oferowany jest stały rabat 40%, ale jeśli podacie Państwo adres mailowy Waszej biblioteki – jeśli będziecie zainteresowani choćby rejestracją wówczas pani Alina Lorewicz (Wydawnictwo Agora)wpisze Państwa do systemu i zwiększy rabat na stałe do 43% (może to robić tylko dla konkretnych bibliotek, a podanie nazwy nie jest zobowiązujące do jakichkolwiek działań).
Dodatkowo, dzięki dostępowi do tego panelu dla bibliotek, będziecie Państwo mieli łatwiejszą możliwość organizowania spotkań z autorami książek z Wydawnictwa Agora.
Jak to działa:
1. Wchodzimy na stronę internetową: b2b.wyda­wnic­twoa­gora­.pl,
2. Wypełniamy formularz rejestracyjny
3. Czekamy 1 dzień (następuje weryfikacja klienta po numerze NIP, czy faktycznie jest biblioteką/biblioteką szkolną). Już w tym momencie jest wysyłana do Państwa darmowa książka - w tym wypadku Czuła przewodniczka- w wersji ukraińskiej.
4. Jeśli macie Państwo ochotę można składać zamówienie. Warto, aby było minimum na kwotę 200 zł, wtedy wysyłka jest bezpłatna. Na swoim koncie będą Państwo od razu widzieli sumę zamówienia z cenami po upustach.
Warto zwrócić uwagę na promocje i rabaty. Przy pierwszym zamówieniu jest wysyłana bezpłatnie książka Miłość to czasownik.
5. Przy kolejnych zamówieniach także będą prezenty!
Zachęcamy!

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Piła PBP
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo