Paragraf na miłość

Autor:
Natalia Sońska
Wydawcy:
Czwarta Strona (2023)
IBUK Libra (2023)
Legimi (2023)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
WielkieLitery.pl
Seria z Aktami
ISBN:
978-83-67616-73-7, 978-83-67616-74-4
978-83-67974-71-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
wielka czcionka
4.2 (6 głosów)

Judyta jest wziętą prawniczką, niezależną i bezkompromisową. Jej cięty język pozwolił jej wygrać niejedną sprawę, ale równie często wpędzał ją w kłopoty.

Piotr, specjalista od prawa gospodarczego, to profesjonalista, który dzięki pracy i poświęceniu zyskał szacunek w branży.

Para adwokatów staje po tej samej stronie barykady, mają razem bronić mężczyzny, na którym spoczywają bardzo poważne zarzuty. Ale czy mogą sobie w pełni zaufać? I jak opracować skuteczną linię obrony, gdy między nimi aż iskrzy od emocji, a myśli skupione są wokół tematów całkowicie niezawodowych?

Czy dwójka prawników porzuci na chwilę kodeksy i paragrafy, by choć raz znaleźć się tam, gdzie łamie się wszelkie zasady? Także te dotyczące... uczuć.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • "Paragraf na miłość" to pierwszy tom "Serii z aktami. • Jest to lekkie czytadło z prawniczymi wątkami. • Jeżeli lubicie mocne bohaterki, wątki sensacyjne, a to wszystko okraszone odrobiną namiętności, to ta książka jest dla Was! • Jest to moja pierwsza styczność z książkami tej autorki i jestem zadowolona. Historia jest prowadzona z punktu widzenia Judyty i Piotra co daje Nam lepszy obraz ich osobistych uczuć i interpretowania zaistniałych sytuacji. • Ta książka to naprawdę dobre rozpoczęcie serii. Jestem zaintrygowana i chcę więcej, tym bardziej po takim zakończeniu!
  • Ale to było dobre. • Powiem szczerze, że kompletnie się nie spodziewałam że tak pochłonie mnie ta historia. Od pierwszych stron polubiłam się z bohaterami i to chyba był powód dzięki któremu nie wiem kiedy a przewróciłam ostatnia stronę. Rzadko mi się zdarza przeczytać książkę w 2dni a tutaj w każdej wolnej chwili wracałam do Judyty i Piotra.
  • "Paragraf na miłość" to bardzo wciągająca, intrygująca, pochłaniająca i nieodkładalna powieść ze świetną fabułą, ciekawymi bohaterami, z dawką humoru i nutką namiętności. Historia została przedstawiona z perspektywy głównych bohaterów - Judyty i Piotra. Bardzo ich polubiłam i podobał mi się ich słowny flirt i łącząca ich chemia. Świetnie przeplata się tu życie zawodowe i prywatne bohaterów. Zakończenie zaskakujące i już nie mogę się doczekać drugiego tomu i ogromnie jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Książkę czyta się bardzo, ale to bardzo przyjemnie i fantastycznie spędziłam z nią czas.🥰 Mnie książka zachwyciła.😍 Gorąco polecam.♥️🥰
  • Świetna książka,tylko zakończenie... Teraz trzeba koniecznie przeczytać część druga!!!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo