Good boys go to heaven

Autor:
Riley C. S.
Wydawca:
Grupa Wydawnicza Helion (2022)
Wydane w seriach:
EditioRed
ISBN:
978-83-283-8243-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Źródło opisu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy - Katalog centralny
3.0

Druga część cyklu. Gdy po kilku latach Leah Preston wróciła do miasta, wzbudziła spore zainteresowanie. Przypominała zupełnie inną osobę i cień dawnej siebie. Optymizm i radosne usposobienie zniknęły, dziewczyna przestała być również duszą towarzystwa. Zamknęła się w sobie, koncentrując wyłącznie na sztuce i próbując zapomnieć o przeszłości. Ta jednak szybko dała o sobie znać, kiedy na jej drodze ponownie stanął Isaac, jej pierwsza wielka miłość. To on złamał jej serce i to do niego Leah żywi prawdziwą nienawiść. Jak sobie z tym poradzi teraz, gdy będzie musiała widywać go codziennie? Czy dawne rany dadzą o sobie znać? Poprzedni tom nosi tytuł "Bad Boys Bring Heaven".
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Książka może trochę przegadana,pewnie dało się krócej,ale akcja jest całkiem wartka,więc czyta się przyjemnie. Trochę mam niedosyt,ponieważ bohaterka bardzo kładzie nacisk na problemy z socjopatycznej matką i trzyma wszystko w tajemnicy,grozi ,że wyjawi prawdę,a tak naprawdę w kółko jest jedna sytuacja i w sumie to wciąż nie wiem,w czym przejawiał się bunt Leah,a największe tajemnice rodziny Preston i Cloney były i tak skrywane przed wszystkimi.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo