Psychodietetyka:

Jak wyjść z błędnego koła odchudzania

Inne tytuły:
czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania
Autor:
Karolina Gruszecka
Lektor:
Karolina Gruszecka
Wydawcy:
Legimi (2023)
Sensus (2020-2023)
Grupa Wydawnicza Helion (2020)
ebookpoint BIBLIO (2020)
Wydane w seriach:
Osobowość Odnowa
Sensus
Sensus (Wydawnictwo Helion)
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
poradniki
Więcej informacji...
3.0

Książka "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania" - jedyna, która jest Ci potrzebna

Kochana! Przyznaj, ile razy w życiu przechodziłaś na dietę odchudzającą? Albo chociaż o niej myślałaś? Jak często zadręczasz się z powodu kilogramów, które Twoim zdaniem są nadprogramowe, zbędne i powinny zniknąć? Teraz, natychmiast albo po tygodniu, miesiącu, roku odmawiania sobie ulubionego jedzenia i zastępowania go wstrętnym "karton-gipsem", który podobno jest fit... Tak to niestety nie działa. Dieta polegająca na wiecznych wyrzeczeniach prowadzi do błędnego koła nieskutecznego odchudzania. Opuść ten nieszczęsny krąg i zastosuj zamiast niej system żywienia, który przyniesie rezultaty, a jednocześnie sprawi Ci przyjemność!

O czym jest "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania", czyli książka Karoliny Gruszeckiej?

Poradnik, który przygotowała dla Ciebie Karolina Gruszecka, dietetyczka, instruktorka fitness i trenerka personalna, stanowi zbiór konkretnych, życiowych i przede wszystkim skutecznych rad. Autorka bazuje na własnym doświadczeniu czerpanym z indywidualnej pracy z pacjentkami oraz na wiedzy z zakresu psychodietetyki. Po przeczytaniu książki "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania" zrozumiesz, że wcale nie potrzebujesz pomocy sztabu dietetyków, trenerów i coachów. Siła tkwi w Tobie - nawet bez wsparcia otoczenia jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Jeśli pragniesz wyjść z błędnego koła odchudzania, lepiej radzić sobie ze stresem, skończyć z ciągłym podjadaniem, odzyskać zdrowy stosunek do jedzenia, uwierzyć w siebie i pozbyć się kompleksów - tu znajdziesz potrzebne do tego narzędzia. Przekonaj się, że możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką bez rezygnowania ze wszystkich przyjemności!

Polecamy także książki o samorozwoju dostępne w ofercie.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • KAROLINA GRUSZECKA - magister dietetyki i absolwentka psychodietetyki. • Książka ma 21 rozdziałów. Prawie przed każdym z rozdziałów jest kolorowe zdjęcie autorki. Najbardziej frapujące/intrygujące zdjęcie jest na str. 142. • Jednym razem autorka proponuje aby ;prowadzić „Dobry dzienniczek żywieniowy” i zapisywać w nim wszystko co zostało zjedzone i wypite, o której to było godzinie i w jakim miejscu zostało spożyte. • Innym razem nie poleca liczenia kaloryczności posiłków. • Stwierdza , że: „dieta ma być dla mnie, a nie ja dla diety”. • Stwierdza również, że wszystko zaczyna się w głowie oraz wyróżnia następujące rodzaje stresu: stres EMOCJONALNY, stres METABOLICZNY, stres FIZYCZNY, stres POZNAWCZY • stres ŻYCIOWY, stres ODPORNOŚCIOWY, stres STRUKTURALNY, stres TOKSYCZNY, stres TLENOWY, stres ENERGETYCZNY. • Proponuje również 100 punktową listę przyjemności które ją odstresowują. • Po każdym z rozdziałów jest krótkie podsumowanie podane w punktach, w nich m.in. możemy przeczytać: • Uważność umożliwia lepszą relację z jedzeniem. Pozwala lepiej wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki temu... nie będzie Ci potrzebny żaden dietetyk! • Nie przejmuj się czymś na, co nie masz wpływu. Szkoda Twojego zdrowia!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania
Autor:Karolina Gruszecka
Lektor:Karolina Gruszecka
Wydawcy:Legimi (2023) Sensus (2020-2023) Grupa Wydawnicza Helion (2020) ebookpoint BIBLIO (2020)
Serie wydawnicze:Osobowość Odnowa Sensus Sensus (Wydawnictwo Helion)
ISBN:978-83-283-5878-2 978-83-283-6855-2 978-83-283-6958-0 978-83-8322-879-2 978-83-8322-939-3 978-83-8322-969-0
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki elementy biograficzne książki literatura literatura stosowana nagrania podręczniki poradniki poradniki i przewodniki publikacje popularnonaukowe zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo