23.06.2016 Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa

Dorastanie w rodzinie dysfunkcyjnej nie odbiera szans na szczęśliwe i spełnione życie pod warunkiem, że wiesz jak uporać się z takim bagażem. O tym jest ta książka. Pokażę Ci, jak Twoje najtrudniejsze doświadczenia zamienić na siłę. Jak odzyskać siebie i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś. Jak odnaleźć zagubioną radość i głęboki spokój oraz wiarę w siebie i drugiego człowieka.
Dlaczego warto stawić czoła swojej przeszłości i przepracować trudne doświadczenia z dzieciństwa?
Ponieważ możesz zmienić tylko to, co zostało nazwane i wydobyte na światło dzienne. W psychologii nienazwane nie istnieje. Dlatego bez przepracowania swoich doświadczeń, nieświadomie wciąż będziesz powtarzał pewien wadliwy schemat w związkach, w pracy zawodowej, w podejściu do życia, w postrzeganiu samego siebie, w rodzaju podejmowanych decyzji i innych obszarach. Będziesz żył z uruchomioną w tle „aplikacją”, która będzie sabotować wszystkie Twoje działania. Pokażę Ci jednak, co zrobić, by odzyskać kontrolę i pokierować swoim życiem tak, jak tego pragniesz. Pomogę Ci odrzucić ograniczenia, które Cię blokowały i zburzyć bariery, które nie pozwalały Ci w pełni uwierzyć w siebie i własne możliwości.
Możesz być kim chcesz i mieć wymarzone życie, bez względu na to jakie miałeś dzieciństwo. Przeszłość nie określa Twojej przyszłości, to Ty ją tworzysz.

autorzy365.pl

tylkorelaks.pl

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Psychoskok
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo