Dancing with the Devil

Autor:
Joanna Wiśniewska
Wydawcy:
Editio Red (2023)
Grupa Wydawnicza Helion (2023)
Legimi (2023)
ebookpoint BIBLIO (2023)
Wydane w seriach:
Editiored
ISBN:
978-83-289-0688-4, 978-83-8322-023-9
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
erotyk
książki
powieści
proza
1.0

Eliano Connor, przygotuj się na piekło, które zgotuje ci Logan Molton. Potwór, którego sama stworzyłaś

Gdy przed laty Eliana Connor została zmuszona do opuszczenia rodzinnego miasta, Monterey, obiecała sobie, że nigdy do niego nie wróci. Wydarzyło się tam zbyt dużo okrutnych rzeczy, o których pragnęła zapomnieć. Dwa lata, dokładnie tyle potrzebowała, by pogodzić się z paskudną przeszłością i ruszyć naprzód. Nowa szkoła, praca i przyjaciele byli tym, czego najbardziej potrzebowała, by poradzić sobie z traumą i zacząć wszystko od początku.

Zupełnie się nie spodziewała, że pewnego dnia przyjdzie jej wrócić na stare śmieci. Życie Eliany znów miało się zamienić w piekło, ponieważ na jej drodze ponownie stanął Logan Molton. Diabeł w ludzkiej skórze. Chłopak, którego niegdyś kochała całym sercem, a który stał się sprawcą jej najgorszego koszmaru.

On także nie był zadowolony z powrotu Eliany. Więcej, był wściekły. Wystarczyło jej jedno spojrzenie, aby ból, jaki sprawił Loganowi powrót dziewczyny, rozdarł mu serce. Przecież jedyne, czego chciał, to zapomnieć o rozstaniu, o niej. Dlaczego wróciła? Czy po to, by dręczyć go ożywionym wspomnieniem przeszłości, w której jako jedyna potrafiła go zaakceptować takim, jaki naprawdę był? Jeśli taki miałby być jej cel, to on nie odpuści i tym razem Eliana zapamięta go na dłużej.

Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo