Śniadanie z Arsenem

Inne tytuły:
Śniadanie z Arsenem 3
Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawcy:
Słowne z Uczuciem (2022)
Burda Media Polska
Wydane w seriach:
Kolacja z Tiffanym
ISBN:
978-83-8251-102-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Źródło opisu: Biblioteka i Kino Miasta i Gminy Buk - Katalog księgozbioru
4.3 (4 głosy)

On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć. Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty. Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia… Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie. Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo? [nota wydawcy].
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • W moje ręce trafiła kolejna świetna pozycja Gangsta Paradise - Reno Agnieszka Lingas- Łoniewska • Pierwszy tom serii Gangsta Paradise. • Wciągająca trylogia o mafii, kartelu kolumbijskim i trójce przyjaciół. • Autorka zwaną przez czytelników dilerką emocji i tym razem nie zawiodła, romans, sensacja i erotyka wciągają od samego początku, mogło by się wydać że to kolejny romans mafijny, nie tym razem w książce znajdziemy ważny temat: zespołu Aspergera • Galina Jegorowna Aristowa umarła w wieku 18 lat kiedy mężczyzna bez serca zamordował na jej oczach rodziców. • Maria Fratecka zostaję zatrudniona jako opiekunka małego Antoniego Goli, który ma zespół Aspergera, jego ojciec jest milionerem i biznesmenem oraz bezwzględnym gangsterem. Przy syny kochający ojciec Leon Gola a w mieście zarządzający podziemiem gangster Reno, którego serce zostało zniszczone ponad pięć lat temu. Teraz liczy się dla niego tylko syn, biznes i półświatek. W jego świat wkracza Maria która ma świetny kontakt z synem i potrafi okiełznać wszelkie demony mężczyzny. Czy na pewno Ona jest tym za kogo się podaje. • Polecam z całego serca wciągająca akcja od pierwszych stron, jak każda książka Pani Agnieszki zostaje ze mną na dłużej, już nie mogę się doczekać kolejnego tomu który ukaże się w sierpniu, a teraz nadrabiam zaległości i zabieram się za Śniadanie z Arsenem.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo