Kuracja życia metodą dr Clark

Tytuł oryginalny:
Cure for all diseases
Autor:
Hulda Regehr Clark (1928-2009)
Tłumaczenie:
Marta Kącka
Paulina Surniak
Iwona Szuwalska
Lektor:
Olga Żmuda
Wydawcy:
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2006-2021)
Wydawnictwo Purana Krzysztof Ciesielski (2001-2017)
Mayapur (2001-2011)
Wydane w seriach:
Czytak Larix
ISBN:
1-890035-01-7, 978-83-60170-34-2
978-83-914289-0-0
Autotagi:
audiobooki
druk
książki
publikacje popularnonaukowe
5.0

Metoda dr Clark opiera się na kuracji ziołowej oczyszczającej organizm, a także wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o bardzo małej wartości, który wytwarzany jest przez niewielki, kieszonkowy generator. Autorka, biolog i fizjolog, opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała. Niezwykłe kompendium wiedzy na temat metod leczenia różnych chorób będące owocem wieloletniego doświadczenia autorki, która stosując opracowane przez siebie niekonwencjonalne techniki uwolniła tysiące ludzi od przewlekłych, często uznawanych za nieuleczalne, schorzeń. Czytelnik znajdzie tu szczegółowe recepty na różne choroby i dolegliwości łatwe do zastosowania w każdych warunkach. Autorka pokazuje, jak można wyleczyć się nawet z takich chorób, jak rak czy AIDS. Niezwykły poradnik, zwłaszcza dla tych, którym nie może pomóc konwencjonalna medycyna.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Bardzo dobre opracowanie tematu pasożytów oraz toksyn wywołujących choroby u ludzi i zwierząt. Sposoby leczenia i zapobiegania. Wiedza niezbędna każdemu. Poleca natu­rote­rape­utka­ Barbara Kazana.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo