Stracona tożsamość

Autor:
Ewelina Dobosz
Wydawcy:
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2020)
IBUK Libra (2020)
Legimi (2020)
ebookpoint BIBLIO (2020)
ISBN:
978-83-66611-38-2, 978-83-66654-24-2
978-83-66654-40-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
3.3 (3 głosy)

Kontynuacja Nowej tożsamości, porywającego debiutu Eweliny Dobosz

Emily nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat. Ucieka w zakupoholizm, przestaje angażować się w wychowywanie syna.

Igor namawia żonę na terapię, jednak ona zdecydowanie odmawia. Zaczynają się od siebie oddalać, a ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę. Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka, natomiast Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy, pełnej seksapilu Isabelli.

Czy ta próba okaże się dla Emily i Igora zbyt ryzykowna?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Druga część historii Igora i Emily mnie przypadła do gustu,zachwyca książka,jest tu świetny wątek kryminalny. • Cudowna lektura
  • Kontynuacja dylogii „Nowa tożsamość”, która nie powaliła mnie na kolana. Druga część historii Igora i Emily po dwóch latach. Emily i Igor są małżeństwem i mają synka.Pokazanie dalszych losów pary która nadal boryka się z problemami i z przeszłością. Pokazanie burzliwych emocji, poddanie się ale na szczęście też i walki o miłość. Nie wiem, przyznam szczerze, że mam mieszane uczucia, ponieważ pomysł na fabułę jakiś tam był i to całkiem nie najgorszy. Ale…no coś jednak poszło nie tak. • Jest to pozycja taka zwyczajna, bym rzekła. Ani zła, ani dobra. Raczej nie wyczekuję kontynuacji.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo