Wszystko nie tak!

Inne tytuły:
Wszystko nie tak! 2
Autor:
Izabella Frączyk
Lektor:
Gabriela Jaskuła
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2020)
Storybox.pl (2020)
Heraclon International
Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International
Wydane w seriach:
Duże Litery
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
ISBN:
978-83-8169-234-2, 978-83-8169-912-9
978-83-8169-923-5, 978-83-8194-789-3
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
3.8 (5 głosów)

Historia Marzeny, uzdolnionej młodej architekt, znanej w środowisku z bogactwa oraz idealnych rodzinnych relacji, pokazuje nam, do jakiego stopnia pozory potrafią wykreować rzeczywistość. Codzienne życie Marzeny tak naprawdę dalekie jest od podtrzymywanego przez lata perfekcyjnego wizerunku. Idealna żona, matka, córka, szefowa. Atrakcyjna, zamożna, uzdolniona zawodowo. Czyż to nie brzmi zbyt pięknie? Za błędy młodości zwykle słono się płaci. Marzena również otrzymała pokutę za swoje grzeszki, ale ta - na szczęście - właśnie dobiegła końca. Zapnijcie pasy! Kontynuacja bestsellerowej powieści "Wszystko nie tak!" dostarczy Wam sporo zaskoczeń. A dodatkowo - jako czytelniczy bonus - możecie wybrać sobie zakończenie, gdyż ta historia, nieco przewrotnie, kończy się podwójnie. Cóż, nikt nie jest idealny.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • To druga część książki o tym samym tytule, tym razem autorka proponuje 2 zakończenia do wyboru przez czytelniczki. Przyjemnie sie czyta.
  • Fajna i wciągająca lektura z nutką erotyczną.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo