Ring Girl

Autor:
K.N. Haner
Wydawcy:
Legimi (2019-2020)
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2018-2020)
ebookpoint BIBLIO (2019)
IBUK Libra (2018)
ISBN:
978-83-66338-30-2, 978-83-66338-96-8
978-83-66611-90-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
4.5 (2 głosy)

Pasja, ukryte pragnienia i zakazany związek – gorąca powieść Królowej Dramatów!

„Ring Girl to emocjonalny nokaut! Zaczynasz czytać i przepadasz. Nie odłożysz książki aż do ostatniej rundy, która powali Cię na kolana”! – Alicja Sinicka, autorka bestsellerowej książki "Winna"

„Tłum ludzi, światła, muzyka, walka. To był mój świat. Nasz świat”.

ONA – córka byłego Mistrza Świata w boksie

ON – pretendent do tytułu

Jedna Gala Mistrzów wywraca ich życie do góry nogami.

Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą?

Czy tajemnice, które mają przed sobą, nie przeszkodzą im w drodze do szczęścia?

Pełna żaru, energetyczna powieść K.N. Haner uwiedzie nie tylko najwierniejsze czytelniczki i miłośniczki romansów.

__

O autorce

K. N. Haner to młoda i niezwykle utalentowana polska autorka erotyków, której nazwisko powoli staje się legendą. Każda jej kolejna książka zbiera coraz lepsze recenzje i bije nowe rekordy sprzedaży. W jej książkach nie brakuje bardzo pikantnych scen i zaskakujących zwrotów akcji. Nazywana Królową Dramatów oferuje czytelnikom relacje pełne skrajnych emocji, a każda jej książka trzyma w napięciu do samego końca. Urodziła się 21 października 1988 roku w Ciechanowie i do tej pory wydała 9 tytułów, a w planach ma już kolejne.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Książka, którą pochłonęłam niemalże w jeden wieczór. Wciągająca historia, w której odnalazłam drugie dno i kolejny raz to ono zrobiło na mnie większe wrażenie 🙂 • Fabuła nieco przypomina mi historię Romea i Julii- dwojga kochanków, którzy pochodzą ze zwaśnionych ze sobą rodzin. Ich rodzinna przeszłość ma ogromny wpływ na teraźniejsze, prawie dorosłe życie. Romans osadzony jest dodatkowo w środowisku sportowców, którzy jak wiemy muszą zmagać się z własnymi wyrzeczeniami, ograniczeniami i dyscypliną. Tutaj pokazana jest z jednej strony siła charakteru i wola walki o zwycięstwa Logana, ale też druga strona medalu. Autorka unaocznia czytelnikowi, że wszystko ma swoją cenę, w tym sukcesy sportowe boksera, które okupione są jego problemami z rozładowywaniem negatywnych emocji. • W tej książce oprócz historii miłosnej, znajdziemy też trudny wątek rodzinny. Ojcowie obojga bohaterów są apodyktycznymi, surowymi i nie do końca potrafiącymi okazywać uczucia rodzicami. Swoje niespełnione ambicje przelewają na dzieci, ograniczając ich swobodę wyboru i kontrolując ich działania- szczególnie w przypadku "Dantego". Zachowania te prowadzą niestety do tragedii. • Książkę czyta się naprawdę dobrze, nie znudziła mnie w żadnym momencie. I mimo nieco oklepanego schematu "utrudnionej" miłości nie uważam jej za błahe czytadełko. autorka w zgrabny sposób przekazuje nam coś więcej, dużo bardziej wartościowego. Dla mnie ta powieść to historia o odzyskiwaniu własnego życia i niezależności, o sile charakteru i psychiki, a także o zawiłościach ludzkiej natury. Polecam!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo