Zakochany grzeczny pies

Autorzy:
Wojciech Cesarz
Katarzyna Terechowicz
Ilustracje:
Joanna Rusinek
Wyd. w latach:
2016 - 2024
Wydane w seriach:
To Lubię
Winter
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
rodzina
Więcej informacji...
5.0

Przyszła kryska i na Wintera - zakochał się w rudej cud-spanielce. Jest szybka, niepokorna i szalona, wołają ją Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość, tylko nie psy! W dodatku kot Marian także przyprowadza do domu panią swojego serca. Henryka i jego rodzinę czeka poważna przeprawa z zakochanymi zwierzakami. [okładka].
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Poznajcie Wintera, jedynego w swoim domu odpo­wied­zial­nego­ i mądrego zwierzaka. Winter to pies, który w domu ma do towarzystwa jeszcze kota Mariana i chomika o imieniu Popkorn. Ci dwaj raczej nie są w stanie siebie nawzajem zaakceptować. Ich właścicielami są Henryk, Hanka oraz Julia. W pewnym momencie spotyka super grzecznego Wintera rzecz niesłychana, której się z pewnością nie spodziewał. Winter zostaje trafiony strzałą amora. Pies zakochuje się w pięknej, rudowłosej spanielce. Nindża, bo tak wabi się suczka jest szybka, niepokorna i szalona. W parze z Winterem tworzą prawdziwie wybuchowy związek. Z czasem wszyscy mają już ich dość, za wyjątkiem ich samych. Na domiar złego zawadiacki kot Marian nie chcąc być gorszym od Wintera przyprowadza do domu także swoją wybrankę serca. Okazuje się, że zakochane zwierzęta potrafią być bardzo kłopotliwe. Henryk i jego rodzina momentami nie mogą sobie zwyczajnie z nimi poradzić. Dzięki całej tej wesołej ferajnie doświadczają mnóstwa zabawnych przygód.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Wojciech Cesarz Katarzyna Terechowicz
Ilustracje:Joanna Rusinek
Tłumacz:Joanna Rusinek
Wydawcy:Wydawnictwo Literatura (2016-2024) PICK A VOICE Marcin Gontarz (2023) Legimi (2020-2023) NASBI (2020) ebookpoint BIBLIO (2020) IBUK Libra (2019)
Serie wydawnicze:To Lubię Winter
ISBN:9788382081589 978-83-7672-457-7 978-83-7672-648-9 978-83-7672-882-7 978-83-7672-905-3 978-83-8208-298-2
Autotagi:audiobooki beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika ikonografia książki literatura literatura piękna nagrania opowiadania powieści proza rodzina zasoby elektroniczne zbiory opowiadań
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 21 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo