Auta 3

Reżyseria:
Brian Fee
Kompozytor:
Randy Newman
Scenariusz:
Kiel Murray
Bob Peterson
Mike Rich
Zdjęcia:
Jeremy Lasky
Producent:
Walt Disney Company
Lektor:
Grzegorz Kłos
Aktorzy:
Owen Wilson
Cristela Alonzo
Chris Cooper
Wydawca:
Galapagos (2017)
Wydane w seriach:
Disney DVD
Autotagi:
DVD
filmy i seriale
4.0 (2 głosy)

Wysokooktanowy hit studia Disney Pixar! Spektakularna animacja napędzana sercem i zabawą na najwyższych obrotach. Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację szybkich wyścigówek pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. By wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej trenerki Cruz Ramirez, mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot wydarzeń.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Dla mnie rewelacja ! • Idealnie nawiązuje do części pierwszej i pomimo braku kilku ważnych postaci, wszystko jest sprytnie połączone i spięte spójną klamrą. • Film się bardzo dobrze ogląda i co ważne, nadaje się dla dzieci. • Warto doczekać do samego końca i obejrzeć napisy, ponieważ jest tam wspomnienie Witolda Pyrkosza, co moim zdaniem jest bardzo ładnym gestem ze trony producenta polskiej wersji.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo