Jaglany detoks

Autor:
Marek Zaremba
Wydawcy:
Wydawnictwo Pascal (2015-2016)
Legimi (2015)
ISBN:
978-83-7642-589-4, 978-83-7642-637-2
978-83-7642-638-9, 867-83-7642-638-9
Autotagi:
druk
książki
poradniki i przewodniki
Więcej informacji...
4.0

Kasza jaglana – niekwestionowana królowa zdrowia. Znana od setek lat, zapomniana, teraz wraca na nasze talerze. To właśnie ona pomoże ci w walce o dobre samopoczucie.

To dzięki niej:• Oczyścisz organizm i zwiększysz jego odporność• Schudniesz, jedząc zdrowo• Poradzisz sobie z alergią pokarmową• Zwalczysz uporczywe infekcje i zmęczenie

Jaglany Detoks to nie tylko sposób na dietę i na wyeliminowanie trapiących cię problemów. Dzięki tej książce poprawisz jakość swojego życia, oczyścisz umysł, odnajdziesz wewnętrzny spokój, odbędziesz podróż w głąb siebie – znajdziesz to, co najważniejsze. Miłość.W książce oprócz porad zdrowotnych, opisu diety oraz planu działania znajdziesz również przepisy na potrawy z kaszy jaglanej.Nigdy nie jest za późno, by zadbać o siebie i swoich bliskich!

Marek Zaremba udowadnia w swej książce, że kasza jaglana to droga zarówno do zdrowia fizycznego, jak i duchowego. To dzięki niej autor znalazł życiową równowagę. Jaglanka to nie tylko chwilowa moda, ale prosty i tani sposób na zdrowie. Jaglany Detoks czas zacząć!Piotr Kucharskiautor książki Chleb, kucharz (Dzień Dobry TVN)

MAREK ZAREMBADyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Autor bloga www.gotujzdrowo.com. Od kilku lat prowadzi warsztaty kulinarne w akademii kulinarnej KULINARE Gotuj Zdrowo! Kocha gotowanie i wszystko, co z nim związane. Pasjonuje się fotografią kulinarną.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Kasza jaglana to moje ostatnie odkrycie kulinarne. I dlatego sięgnęłam po tę książkę. Najpierw plusy : książka pięknie wydana, rewelacyjne zdjęcia (aż ślinka cieknie w trakcie oglądania), duża ilość informacji podana w postaci czytelnych tabel, sporo wiadomości o funkcjonowaniu organizmu, ciekawe przepisy. I tyle , jeśli chodzi o plusy. Minus znalazłam jeden : nie rozumiem po co w książce kulinarnej wciskać Boga i wątki chrześcijańskie. Według mnie - niepotrzebne zupełnie, bo mogą zrazić czytelników innej wiary do książki. • Podsumowując : polecam .
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Marek Zaremba
oraz:Marek Zaremba Grzegorz Gołębiowski
Wydawcy:Wydawnictwo Pascal (2015-2016) Legimi (2015)
ISBN:978-83-7642-589-4 978-83-7642-637-2 978-83-7642-638-9 867-83-7642-638-9
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki ikonografia książki literatura literatura stosowana poradniki poradniki i przewodniki zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 10 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo