Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
zbior 3 opowiadan, bardzo nierownych. pierwsze o odrazajacym mordowaniu zwierzat, drugie dosc nudne, dopiero trzecie w stylu Camilleriego
-
bardzo lubie te serie, ale ta ksiazka troche gorsza i nudniejsza niz poprzednie
-
bardzo slaba ksiazka tego autora
-
bardzo nierealistyczna fabula
-
pierwsza ksiazka z tej serii byla OK. kazda kolejna coraz slabsza, mordowanie i dreczenie zwierzat, niezrozumiale decyzje bohaterow, bardzo antypatyczne postacie
-
Niewinny
Moore, Graham
-
Mów mi Win
Coben, Harlan
-
Ty
Kepnes, Caroline
-
Pozwól odejść
Hannah, Kristin
-
Światło w środku nocy
Moyes, Jojo
-
Niebezpieczna zabawa
Morgan, Phoebe