Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
zbior 3 opowiadan, bardzo nierownych. pierwsze o odrazajacym mordowaniu zwierzat, drugie dosc nudne, dopiero trzecie w stylu Camilleriego
-
bardzo lubie te serie, ale ta ksiazka troche gorsza i nudniejsza niz poprzednie
-
bardzo slaba ksiazka tego autora
-
bardzo nierealistyczna fabula
-
pierwsza ksiazka z tej serii byla OK. kazda kolejna coraz slabsza, mordowanie i dreczenie zwierzat, niezrozumiale decyzje bohaterow, bardzo antypatyczne postacie
-
Droga ucieczki
Abbott, Rachel
-
Psiego najlepszego
Cameron, W. Bruce
-
Ocalałe
Sager, Riley
-
Czarne powietrza
Arnaldur, Indridason
-
Kredziarz
Tudor, C. J.
-
Czarny lód
Connelly, Michael