Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
bardziej smutna niż zabawna i niepotrzebnie dużo niesmacznych komentarzy/anegdot o zwierzętach
-
główna bohaterka niesamowicie irytuje od pierwszej do ostatniej strony, ale ogólnie czyta się w miarę dobrze
-
-
przydługa książka, ciekawy temat, może niezbyt ciekawie opisany
-
bardzo dobra, nastrojowa książka, czyta się bardzo dobrze i z zainteresowaniem
-
Świadek numer 8
Cavanagh, Steve
-
Playlista
Fitzek, Sebastian
-
Dziewczyna z kalendarza
Fitzek, Sebastian
-
Rakel
Rämö, Satu
-
Przymierze wody
Verghese, Abraham
-
Śpij, laleczko
Regan, Lisa