Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Nie wybitna seria, ale dość dobrze się czyta.
-
Nie jest to może rewelacyjna seria, ale czyta się szybko i lekko.
-
Raczej dobra książka, choć w jakiś sposób przewidywalna. Zakończenie trochę psuje cały efekt.
-
Jak zawsze świetna książka, dobrze napisana, starannie zbudowani bohaterowie, lekkie pióro, ciekawe wątki
-
Dość dziwna, nieco smutna książka, z pewnością nie horror, ale jak to King - dziwna.
-
Świadek numer 8
Cavanagh, Steve
-
Playlista
Fitzek, Sebastian
-
Dziewczyna z kalendarza
Fitzek, Sebastian
-
Rakel
Rämö, Satu
-
Przymierze wody
Verghese, Abraham
-
Śpij, laleczko
Regan, Lisa