Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Czyta się dobrze, chociaż miejscami brak nieco brak logiki
-
Świetna książka tej autorki, czyta się super
-
całkiem dobra książka, czyta się szybko i z zainteresowaniem, chociaż w pewne fragmenty trudno uwierzyć
-
dość dziwna książka, czyta się dość powoli i opornie, za dużo obyczajówki i zakończenie... bez zakończenia moim zdaniem
-
2 słabiutkie historie, bohaterowie okropni i odrażający
-
Świadek numer 8
Cavanagh, Steve
-
Playlista
Fitzek, Sebastian
-
Dziewczyna z kalendarza
Fitzek, Sebastian
-
Rakel
Rämö, Satu
-
Przymierze wody
Verghese, Abraham
-
Śpij, laleczko
Regan, Lisa