Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Bardzo dobra książka, czyta się bardzo dobrze, w stylu starych klasycznych kryminałów
-
bardzo dziwna książka, trudno zrozumieć narrację i połapać się w fabule
-
Dość słaba książka, pełna brutalności, napisana w dość dziwny sposób, więć ciężko nadążyć za fabułą
-
Całkiem dobra książka, czyta się dobrze, trzyma w napięciu, chociaż zakończenie niezbyt przekonuje
-
W miarę dobra książka, czyta się dobrze, chociaż zakończenie nie do końca przekonuje
-
Świadek numer 8
Cavanagh, Steve
-
Playlista
Fitzek, Sebastian
-
Dziewczyna z kalendarza
Fitzek, Sebastian
-
Rakel
Rämö, Satu
-
Przymierze wody
Verghese, Abraham
-
Śpij, laleczko
Regan, Lisa