Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
Bardzo dobra książka jak na debiut Gabrieli Pawliny. Dobrze się czyta, język nie skomplikowany a akcja dość ciekawa - polecam !
-
Genialne zakończenie serii z Robertem Kreftem. Bardzo polecam cała serię.
-
Dobra książka, warto po nią sięgnąć.
-
Bardzo dobra V część z Unge. Trzeba koniecznie przeczytać.
-
Miałem możliwość przeczytania WITRAZYSTY. Jak dla mnie książkę da się przeczytać, początek dobry ale końcówka mi nie przypadła do gustu.
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.