Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Najnowsze recenzje
-
Klimat Czarodziejskiej Góry ale bardziej pośpieszny, nastawiony na "tajemnicę" w tle. • Lektura przyjemna chociaż nie zaskakująca.
-
W porządku reportaż. A właściwie zbiór scen / wspomnień w epoki PRL. Różne spojrzenia na "luksus". Co niektórzy za niego uważali, co z niego innym zostało, jak jeszcze inni próbowali go zdobyć. • Chyba najciekawsze dla osób, które pamiętają owe czasy.
-
O Warszawo, Twoje zatłoczone ulice i ciemne bramy z ich szemraną społecznością i ciemnymi interesami... • Wspaniała opowieść o mieście, o powojennej Warszawie. O chuliganach, bandziorach i ludziach starych zasad. Z trwającą odbudową w tle. • Historia i bohaterowie są drugorzędni, najwspanialsze są tutaj opisy miasta. Prawdziwe mistrzostwo.
-
Czegoś o Wenezueli można się z tej książki dowiedzieć. • Tylko jakieś te historie i przeżycia wydaja się sztuczne. I trochę rozciągniete momentami. • Tak więc OK ale bez rewelacji.
-
Jak udany wieczór w operze, jak zachód słońca w idealnej scenerii, jak smaczna kolacja w ulubionej restauracji. • A więc można napisać świetne opowiadania, i do tego nowelę, bez epatowania seksem i przemocą. I to w takim stylu, że nie możesz się oderwać od historii obrazu pociętego na kilkanaście fragmentów albo starszego pana jeżdzącego na wrotkach. • Bardzo mocno polecam.