Recenzje dla:
Oddział D/ Freida McFadden
-
"Oddział D" to rewelacyjny, mroczny, klimatyczny, intrygujący, niepokojący i bardzo wciągający thriller psychologiczny pełen niepewności, tajemnic, kłamstw, intryg, manipulacji, demonów z przeszłości i zaskakujących zwrotów akcji. Trzyma w napięciu od początku do końca. Tutaj nic nie jest takie, jakie się wydaje, a granica między prawdą a kłamstwem staje się coraz bardziej niewyraźna. Akcja książki dzieje się w trakcie kilkunastu godzin w szpitalu na oddziale psychiatrycznym, ale także za sprawą retrospekcji cofamy się o 8 lat. Bardzo lubię książki Freidy 🙂 Lektura była świetna i podobała mi się. Polecam. 🥰