Ciocia od Klocków i Brodaty Geek

Inne tytuły:
zbuduj świat z LEGO
cegiełka po cegiełce
Autorzy:
Joanna Krysztoforska
Paweł Duda
oraz:
Magdalena Krzak
Wydawca:
Helion (2024)
ISBN:
978-83-289-1145-1
Autotagi:
druk
ikonografia
książki
poradniki
Źródło opisu: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Katalog księgozbioru

Możesz z nich stworzyć absolutnie wszystko! Jeśli wszystkie Twoje zestawy LEGO zostały już zbudowane, a Ty szukasz inspiracji do tego, by ze swoich klocków skonstruować coś zupełnie nowego, to świetnie ― Ciocia od Klocków i Brodaty Geek mają mnóstwo pomysłów i nieograniczoną wyobraźnię. Dzięki ich wskazówkom i pomysłom nauczysz się patrzeć na klocki LEGO w zupełnie nowy sposób i kreować fantastyczne światy bez żadnych ograniczeń! Ciocia od Klocków i Brodaty Geek poznali się na planie pierwszej edycji programu LEGO Masters, ona była uczestniczką, a on jurorem. Od tego czasu łączy ich wspólna pasja do LEGO, którą chętnie dzielą się z innymi zarówno osobiście, jak i w internecie.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Joanna Krysztoforska i Paweł Duda – znani miłośnikom LEGO jako Ciocia od Klocków i Brodaty Geek – zapraszają do świata, gdzie kreatywność spotyka się z radością budowania. To pełna pasji książka, która inspiruje, uczy i pokazuje, że z kilku klocków można stworzyć coś naprawdę niezwykłego. Nie tylko dla dzieci – to lektura dla całych rodzin, fanów LEGO i tych, którzy szukają pomysłów na twórcze spędzanie czasu. Barwna, zabawna i pełna wartościowych wskazówek – idealna, by rozbudzić wyobraźnię klocek po klocku.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo