Bezlitosna siła: Nicolas

Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawcy:
Słowne z Uczuciem (2022)
Słowne z Uczuciem - Burda Media Polska (2022)
Burda Książki - Burda Media Polska (2021-2022)
Wydane w seriach:
Bezlitosna siła
Bezlitosna Siła - Agnieszka Lingas-Łoniewska
ISBN:
9788380538610, 978-83-8251-186-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.5 (4 głosy)

Co okaże się silniejsze: wieloletnia nienawiść czy rodząca się miłość? Mikołaj Brodawski ma w życiu tylko jeden cel - pomścić brata, który zginął w pożarze, i zniszczyć chłopaków z Panta Rhei, których obwinia o jego śmierć. Każdego dnia pielęgnuje w sobie nienawiść i jako Nicolas wylewa siódme poty podczas treningów, by już wkrótce zmiażdżyć w oktagonie znienawidzonego Kastora. Wszystko wywraca się jednak do góry nogami, gdy na jego drodze staje piękna, utalentowana sąsiadka Sara, która potrzebuje pomocy. Najgorsze jest to, że dziewczyna przyjaźni się z żonami chłopaków z Panta i nie wierzy w ich winę. Czy oślepiająca Mikołaja nienawiść będzie silniejsza niż rodzące się uczucie? I czy to, co popychało go do zemsty, na pewno okaże się takie, jakie się wydawało?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Lingas uwielbiam Cię...seria MMA walecznych przeczytana jednym tchem. Polecam
  • Nic nie poradzę i nie chcę poradzić na to, że bardzo lubię tę serię, bohaterów i ich przygody. Ból i zemsta, miłość , niespodziewane zmar­twyc­hwst­anie­ . Emocje jak zawsze ogromne. To wszystko sprawia, że szósty tom tej rewelacyjnej serii czyta się błyskawicznie. Teraz tylko czekanie na premierę tomu siódmego . Polecam gorąco .
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo