Skup się:

cztery szybkie i proste strategie pozwalające uporać się z prokrastynacją na zawsze

Autor:
Keith Abraham
Tłumacz:
Krzysztof Krzyżanowski
Wydawcy:
Studio EMKA (2022)
Legimi (2022)
ISBN:
978-83-67107-24-2, 978-83-67107-25-9
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
podręczniki
poradniki

Co możesz osiągnąć dzięki SKUPIENIU? Co mogłoby się wydarzyć w twoim życiu, gdyby ci się udało OGRANICZYĆ PROKRASTYNACJĘ?

Czy ta książka potrafi ci pomóc?Owszem, jeśli tylko chcesz pokonać prokrastynację, uporać się z przeszkodami wstrzymującymi twój rozwój i opanować umiejętność skupienia się, lektura tej książki pozwoli ci zmierzać ku temu wszystkiemu, czego pragniesz, a zarazem pomoże ci dystansować się wobec tego, czego chcesz uniknąć!

Jak mogłoby wyglądać twoje życie, gdyby udało ci się pokonać nawyk prokrastynacji i tym samym w pełni wykorzystać twój potencjał? W tej książce podsuwam ci sprawdzone pomysły, które odmienią twoje życie, twoją karierę i twój świat. Jeśli czujesz, że nadeszła właśnie ta chwila, gdy mocniej niż kiedykolwiek indziej musisz się skupić na tym, co jest w twoim życiu najważniejsze, otwórz tę książkę i zacznij ją czytać! Albo przejdź od razu do rozdziału pierwszego, w którym znajdziesz dwa ekspresowe rozwiązania pozwalające odmienić twoje życie.

O autorze:

Keith Abraham od ponad 25 lat pozostaje jednym z czołowych światowych liderów kreatywnego doradztwa – uczy, jak dzięki pasji osiągać wyjątkowe efekty. Z zaangażowaniem zajmuje się badaniami, przekazywaniem wiedzy i pomaganiem ludziom w odkrywaniu ich pasji, by oni z kolei mogli przekształcać ją w kapitał osobisty i zawodowy.Keith jest autorem 4 bestsellerów wydanych w 12 językach; dotarł też ze swoim wyjątkowym i inspirującym przesłaniem do ponad 1,5 miliona słuchaczy z 23 krajów, pomagając różnym osobom w wyznaczeniu ponad 14 milionów celów.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo