Spowiedź. To naprawdę pomaga!

Autor:
Piotr Śliżewski
Wydawcy:
Legimi (2020)
Wydawnictwo Salwator (2020)
ISBN:
978-83-7580-711-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
e-booki

„Spowiedź. To naprawdę pomaga!” to książka, która pozwoliła mi jeszcze bardziej zachwycić się Sakramentem Spowiedzi. Chociaż już tyle razy uczestniczyłem w tym pięknym sakramencie, otrzymałem dzięki niej nowe światło na miłosierdzie Pana Boga. Kolejny raz doświadczyłem jak Bóg się o mnie troszczy.
Arkadiusz Łodziewski
autor bestsellerów:Boży Poradnik Antydepresyjny, Boży Poradnik zwycięstwa nad lękiem, Boży Poradnik odzyskiwania radości.
Nie jest łatwo rozłożyć sakrament na czynniki pierwsze, ale próba Autora jest imponującym dowodem na to, że można i trzeba próbować. Książka przystępnym i praktycznym (!) językiem ukazuje wszystkie najistotniejsze zakamarki, w które trzeba zajrzeć, aby każda kolejna spowiedź stawała się dla nas jeszcze intymniejszym doświadczeniem Miłosierdzia.
Tomasz Adamski - bloger katolicki, odium.es
Benedykt XVI powiedział, że „dzisiejszy świat potrzebuje specjalistów od spotkania człowieka z Bogiem”. Ta książka wpisuje się w to pragnienie poprzez obrazowe rozważenie najtrudniejszego sakramentu- Spowiedzi świętej. Uważam, że jest ona dojrzałą i merytorycznie dobrze skonstruowaną odpowiedzią na pytanie: jak się dobrze wyspowiadać? Po jej przeczytaniu byłem pod wrażeniem nowatorskiego podejścia do tematu.
Paweł Cwynar - były gangster i recydywista,autor książki: Wysłuchaj mnie, proszę…
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo