Przebaczam ci

Autor:
Małgorzata Lis
Wydawcy:
Wydawnictwo eSPe (2020)
Legimi (2020)
Wydane w seriach:
Opowieści z Wiary
Kocham Cię mimo wszystko
ISBN:
978-83-8201-043-5, 978-83-8201-053-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
rodzina
5.0

Inspirująca opowieść o przebaczeniu, które otwiera serce na prawdziwą miłość!

Ania i Marcin po burzliwym roku walki o szczęście w końcu mogą się cieszyć z wymarzonego małżeństwa. Gdy wydaje im się, że przed nimi już tylko zwyczajne życiowe troski i zmagania z niepełnosprawnością Marcina, dociera do nich, że słowa przysięgi małżeńskiej to nie tylko romantyczna obietnica, lecz brzemienna w skutki deklaracja miłości, która nie pamięta złego, wierności mimo wszystko, i uczciwości w wyznawaniu sobie najgłębiej ukrytych zranień i pragnień.

Małgorzata Lis w kontynuacji swojego świetnego debiutu po raz kolejny proponuje czytelnikom przejmującą opowieść o ludziach, którzy od miłości oczekują czegoś więcej niż chwilowe porywy serca. Ukazuje bohaterów nie tylko zmagających się ze swymi błędami z przeszłości, lecz przede wszystkim ufających, że Bóg pośród nawet najbardziej zagmatwanych ludzkich losów potrafi znaleźć właściwe wyjście.

Trudne relacje, nieprzepracowana historia życia, nieoczekiwane zbiegi okoliczności. Żal, zawiedzione marzenia i oczekiwania. Ale wcale tak być nie musi. Książka Małgorzaty Lis za pomocą kilku małżeńskich historii ukazuje uzdrawiającą moc przebaczenia. Tylko ono daje prawdziwą wolność. Zobacz, jak zmienić swoje życie. To naprawdę może się udać.

Małgorzata Terlikowska, etyk, dziennikarka, redaktorka

W “Przebaczam Ci” Małgorzaty Lis jest śmierć i życie, nienawiść i przebaczenie. To niesamowicie emocjonująca opowieść o ludziach, którzy żyją wokół nas i cierpią, ukrywając przed światem słabość i ból. Mamy w sercach takie rany, które potrafi uzdrowić tylko bezwarunkowa miłość, i o tym właśnie jest ta książka.

Magdalena Urbańska, autorka bloga @niezawodnanadzieja

Małgorzata Lis – mieszka pod Warszawą z mężem i siedmiorgiem dzieci, z zawodu jest nauczycielką historii, ale od 6 lat nie pracuje zawodowo, tylko edukuje dzieci w domu. W wolnym czasie czyta i pisze książki. Jest autorką podręczników do nauki historii oraz debiutanckiej powieści “Kocham cię mimo wszystko”.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo