Piekielny układ

Autor:
A. S. Sivar
Wydawcy:
Wydawnictwo Amare (2020)
Zaczytani
ISBN:
978-83-8219-017-5
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
4.7 (6 głosów)

Pikantna historia miłości z piekła rodem. By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele, a może nawet na więcej. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok - a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu... "- Dobra, mówcie, co powinnam robić. - Ożywiam się. - Weźmiesz tę tacę i zaniesiesz do stolika Brunona - wtrąca się Minnie, która właśnie przystanęła obok nas. - Kazał ci się tam zjawić. Odbieram z jej rąk tacę z trzema szklaneczkami wypełnionymi ciemnym alkoholem i odchodzę. Przeciskam się między stolikami i tylko ciężko wzdycham, widząc, jak mężczyźni pożerają mnie wzrokiem, ale staram się sztucznie uśmiechać. Podchodzę do stolika, stawiam na nim podkładki, szklaneczki, a przy ostatniej zauważam, że Bruno wzrokiem odsyła swoich kompanów. - Usiądź. - Wskazuje miejsce przy sobie. Kiedy tylko siadam, natychmiast się przysuwa, a jego ramię wędruje na skórzane oparcie za mną. - Ładnie wyglądasz. Pasują ci szpilki. - Uśmiecha się w moją stronę. Zdziwiona tymi słowami unoszę brew, co zauważa, bo uśmiech na jego twarzy staje się jeszcze szerszy. Nic nie mówiąc, przyglądam się mu przez chwilę, następnie powoli wzrokiem zjeżdżam po czarnej marynarce, białej koszuli, aż do eleganckich spodni i drogich butów. [www.lubimyczytac.pl].
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Fabuła dość banalna wprawdzie czyta się szybko, a treść nie nuży ale jak na tę autorkę to wg. mnie nie jest jej szczyt możliwości wole zdecydowanie Wspólnika.
  • Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że całkiem udane. • Książkę czytało się niezwykle lekko i przyjemnie, mimo iż fabuła wydaje się banalna i przewidywalna. • Pióro autorki sprawia, że nie możesz oderwać się od tej historii, a ona jest pełna tajemnic, kłamstw i erotycznego napięcia między głównymi bohaterami. • Autorka naprawdę przestawia nam tę historię w bardzo umiejętny i zabawny sposób, przez co książka okazała się ciekawa i wciągająca. • A.S Sivar przenosi nas do świata, w którym spotykamy dominującego mężczyznę i Bogu dzięki dynamiczną, silną kobietę z charakterem, która w trudnej sytuacji nie poddawała się i potrafiła walczyć o swoje. • Oboje mają swoją, wcale niełatwą przeszłość, która ich wykreowała, przez co bohaterowie nie są bezpłciowi. • Czy dwa tak silne charaktery mają szansę na to by się dogadać? Dźwignąć ciężar kłamstw i tajemnic? I w końcu, czy „Piekielny układ” okaże się taki piekielny? • By się o tym przekonać, sami musicie po niego sięgnąć. • Przyjemna pozycja na wieczór, na oderwanie się od rzeczywistości.
  • Bardzo fajna książka polecam
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo