Kochaj albo jedź

Tytuł oryginalny:
Truth or beard
Autor:
Penny Reid
Tłumacz:
Danuta Górska
Wydawcy:
Prószyński Media (2020)
Prószyński i Spółka (2020)
Legimi (2020)
ebookpoint BIBLIO (2020)
Wydane w seriach:
Brodacze
Duże Litery
Duże Litery - Prószyński i S-ka
Winston Brothers
ISBN:
978-83-8097-830-0, 978-83-8169-316-5
978-83-8169-414-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.0

Emocje podczas czytania sięgają zenitu. Jest wspaniale. Są przystojni bracia bliźniacy z seksownymi zarostami, pikantne zbliżenia, gang motocyklistów i… rozterki, które każdy z nas kiedyś przeżywał. A w tym wszystkim zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa…

Miłość przesłania cały świat, serce wali jak oszalałe, nie można skupić myśli. Tego nie da się opisać, ani już nigdy przeżyć nic podobnego. Naprawdę wspaniale się to czyta!

Główna bohaterka staje przed wieloma dylematami. I to nie tylko takimi, jak SEKS czy POWŚCIĄGLIWOŚĆ… MIŁOŚĆ czy PODRÓŻE.

Jess od najmłodszych lat na zabój kochała się w Beau, rudobrodym przystojniaku. Gdy po latach wraca do rodzinnego miasteczka, na swoje nieszczęście przez pomyłkę wdaje się w romans z jego bratem bliźniakiem – Duane’em.

Beau jest ideałem – towarzyski, radosny, otwarty i pomocny, natomiast opryskliwy, arogancki i zdystansowany Duane od zawsze działał Jess na nerwy i szczerze go nienawidziła. Skąd mogła wiedzieć, że Duane kochał ją od dawna, miłością najprawdziwszą, największą z możliwych, tą jedyną i na całe życie.

Książka "Kochaj albo jedź" nie tylko mnie zachwyciła, ale też sprawiła, że z miejsca rzuciłam się na kolejne romanse w tej serii. Zadziwia mnie, jaką indywidualnością jest w nich każdy z bohaterów. Seria o braciach Winstonach znalazła się na półce z moimi ulubionymi książkami. Daję jej 5 na 5 gwiazdek. Samantha Young, autorka bestsellerów z listy "New York Timesa", "USA Today" oraz "Wall Street Journal" Pokochałam tę książkę! Penny Reid stworzyła bardzo malowniczy świat. Nie wiem, jak dam radę doczekać do następnego tomu! Heroes and Heartbreakers Penny Reid mieszka w Seattle w stanie Waszyngton z mężem, trójką dzieci i nadmierną ilością włóczki. Dawniej zajmowała się biomedycyną i jako pracownik naukowy po całych dnach pisała podania o federalne granty, ale teraz po prostu pisze książki. Do tej pory ukazało się ich kilkanaście, w tym bestsellerowa seria o seksownych brodaczach, czyli braciach Winstonach.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo