Naga prawda

Tytuł oryginalny:
Naked truth
Autor:
Vi Keeland
Tłumacz:
Grzegorz Gołębski
Wydawcy:
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2020)
Legimi (2020)
Wydawnictwo Illuminatio
ISBN:
978-83-66520-49-3, 978-83-66611-14-6
978-83-66654-22-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
proza
4.7 (3 głosy)

Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę, lepiej ją dobrze wykorzystaj.

Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy, przyjmuje ją bez wahania.

Jej nowy klient to Grayson Westbrook. TEN Grayson Westbrook. Ponad rok temu roztrzaskał jej serce na milion kawałków. Teraz stoi przed nią z nadzieją na drugą szansę, bardziej pociągający niż kiedykolwiek. Prawniczka musi zachować profesjonalizm i nie rezygnuje z obsługi firmy Graya.

Jeśli on sam chce od niej czegoś więcej, tym razem będzie musiał się naprawdę postarać. O ile Layla jako pierwsza nie ulegnie jego seksapilowi.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Sięgając po tę książkę oczekiwałam lekkiego romansu z nutką pikanterii. Dostałam to i wiele więcej. Czytając "Nagą prawdę" można się zrelaksować, wzruszyć i niejednokrotnie uśmiechnąć. Tytuł może sugerować czytelnikowi romans pełen pikantnych scen, jednak jest to przede wszystkim romantyczna historia o drugiej szansie, odzyskiwaniu zaufania, a także o tym, że czasem najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. • Parę razy naprawdę się uśmiałam, zwłaszcza dzięki babci ;) • Nie mam większych uwag, bo była to lektura naprawdę szybka i przyjemna. Dla fanek Vi Keeland pozycja obowiązkowa.
  • Zdecydowanie nie należy oceniać ten książki po okładce czy tytule. Fajna historia dwójki wartościowych ludzi. Zdecydowanie polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo