W jego oczach

Autor:
Alicja Sinicka
Wyd. w latach:
2019 - 2021
Wydane w seriach:
Oczy wilka
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.8 (11 głosów)

Alicja Sinicka, która rozkochała polskie czytelniczki w Arturze o wilczych oczach, wraca z kontynuacją bestsellera "Oczy wilka"

Lena i Artur zaczynają nowy rozdział w swoim związku. Po dwóch latach wspólnego życia zaręczyli się. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.

Kiedy wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy, w które nikt nie chce wierzyć, kobieta podejrzewa, że może być chora. Zupełnie jak jej ciotka... Lena czuje, że jest prześladowana i z każdym dniem coraz mniej ufa swojemu wybrankowi.

Sytuacja pogarsza się, kiedy do ich domu wprowadza się Borys, współpracownik Artura. Pomaga mu w tajemniczym projekcie. Mężczyzna okazuje się zupełnym przeciwieństwem jej narzeczonego. Jest ciepłem kojącym jego chłód, a także ostoją w trudnych chwilach, kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę, którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach, popełnia wielki błąd?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Książka z tych lekkich, łatwych i przyjemnych w sam raz na odstresowanie się, zapomnienie o problemach i przeniesienie się w świat marzeń.
  • Bardzo dobra książka. Świetnie się czyta. Nie można oderwać się od niej. W stylu ostatnio modnych książek obyczajowych. Miłość, pieniądze, facet z charakterem, paramedycyna.
  • „Gdy kogoś kochasz, w równym stopniu nienawidzisz osoby, która próbuje ci tę miłość odebrać”. kocham ten cytat. • W jego oczach, poznajemy ciąg dalszy historii Leny i Artura. • Polecam zaczynać od pierwszej części, gdyż książka ta jest typową kontynuacją. • Po dwóch latach Lena i Artur są już narzeczeństwem. Jednak ich związek nie jest do końca zbudowany na zaufaniu. Jak to zwykle bywa pojawia się również ten trzeci a kontrastowych ciepłych brązowych oczach. A czy jest tym dobrym przyjacielem czy może tym złym dowiecie się z książki. Lenę spotykają dziwne sytuacje a Artur w porównaniu z Borysem trochę ją ignoruje. • W książce pojawia się również Melania ciocia Leny. • Wątek kryminału tajemnicy i miłości jak zwykle jest świetny. • Jest także zapowiedź 3 tomu (który ja już zamówiłam) • Czy Artur i Lena będą razem? • Kim jest Borys? • Czy Jola pozostanie przyjaciółką Leny? • i kto miesza w związku, próbując udowodnić ze Lena ma podobne objawy co ciotka Melania? • Tego wszystkiego dowiecie się z 2 części "oczy wilka" czyli "w jego oczach". • Ja polecam, może w tej książce było zbyt dużo opisów ale i tak dobrze mi się ją czytało
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Alicja Sinicka
Opracowanie graficzne okładki:Łukasz Werpachowski
Wydawcy:Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2019-2021) Wydawnictwo Novae Res (2020) Legimi (2019-2020) IBUK Libra (2019) ebookpoint BIBLIO (2019)
Serie wydawnicze:Oczy wilka
ISBN:978-83-66338-69-2 978-83-66338-86-9 978-83-66611-73-3 978-83-66654-00-6 978-83-6706-90-83
Autotagi:audiobooki beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 18 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo