Żona na pełen etat

Autor:
Agata Przybyłek
Wydawcy:
Legimi (2018)
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2016-2018)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Takie rzeczy tylko z mężem
ISBN:
978-83-7976-869-1, 978-83-7976-870-7
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
rodzina
3.3 (10 głosów)

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po „…i żyli długo i szczęśliwie”?

Zuzanna i Ludwik zaczynają starać się o dziecko. Chcą na dobre przegonić czarne chmury, które jakiś czas temu zawisły nad ich małżeństwem. Nie jest to jednak łatwe, gdy do ich sypialni ciągle zaglądają zaaferowani domownicy!

Mieszkańcy Jaszczurek plotkują o rzekomej ciąży Zuzanny. Podobno też ojcem domniemanego dziecka nie jest jej mąż…

„Żona na pełen etat” to przezabawna opowieść o najbardziej zwariowanej mężatce, jaką znacie!

Możecie śmiać się w głos, nikomu nie powiemy!

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Lubię romanse, ale ten jest napisany językiem uczennicy. Literatura nie zawsze musi być ambitna, ale powinna być dobrze zrobiona.
  • To jest chyba najsłabsza część całej sagi o losach Zuzanny. • Nic mnie w niej nie zaskoczyło, zaintrygowało.. miałam wrażenie, że była pisana po to, żeby była napisana.. bez pomysłu. Zupełnie nie ciekawa..
  • Czwarty tom kończy zabawne perypetie małżeńskie Zuzanny.
  • To cz. IV cyklu "Takie rzeczy tylko z mężem " opowiadająca o dalszych losach, przygodach i perypetiach a także planach najbardziej chyba zakręconej mężatki. To "żyli długo i szczęśliwie" Zuzki i Ludwika, pożegnanie z mieszkańcami Jaszczurek i adoratorami bohaterki. No, i pożegnanie z MAMUŚKĄ, jedną z barwniejszych, nadających kolorytu postaci. • Piękna okładka, a "w środku" znów lekka i przyjemna opowieść, dużo zabawy i humoru, ale i też zaskoczenia. Świetnie i szybko się czyta. POLECAM
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo