E-mail od Pana Boga do młodzieży

Tytuł oryginalny:
E-mail from God for grads
Autorzy:
Claire Cloninger
Curt Cloninger
Tłumacz:
Anna Rosa
Wydawca:
Edycja Świętego Pawła (2005-2007)
ISBN:
978-83-7168-814-0, 978371688140
Autotagi:
druk
książki
4.0

Stoisz przed życiowym wyborem? Zdajesz do nowej szkoły, a może niebawem czeka cię egzamin maturalny, na studia lub obrona pracy dyplomowej? Starasz się o przyjęcie do pracy? Zajrzyj do swojej skrzynki z e-mailami. Wśród wielu listów od kolegów i przyjaciół znajdziesz dziś wiadomość specjalną - list od Pana Boga. Przeczytaj go bardzo uważnie. Nie na darmo jest oznaczony wysokim priorytetem. Bóg wie, że potrzebujesz Jego pomocy i wsparcia. Na starcie w dorosłość twój Ojciec ma ci coś ważnego do powiedzenia.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Książka ta to zbiór e-maili od Boga, a każdy z nich skierowany jest konkretnie do osoby czytającej. Traktują one o sprawach codziennych, przytrafiających się każdemu z nas. Listy opierają się na miłości Boga do ludzi, miłości nieograniczonej. • Książki nie trzeba czytać od deski o deski. Wręcz przeciwnie, chodzi o to by przeczytać jeden wybrany i głębiej się nad nim zastanowić. O to chodzi w tej książce, o refleksje. Każdy email może pomoc czytelnikowi zrozumieć dany aspekt życia. E-maile te pocieszają i motywują do działania.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo