Ten mężczyzna

Tytuł oryginalny:
This man
Autor:
Jodi Ellen Malpas
Tłumacz:
Agnieszka Myśliwy
Wydawcy:
Legimi (2021)
Wydawnictwo Amber (2014-2021)
Wydane w seriach:
This man series
ISBN:
978-83-241-4961-2, 978-83-241-5373-2
978-83-241-6806-4, 978-83-241-7830-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
5.0 (3 głosy)

Pierwszy tom serii Ten Mężczyzna Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i Tego Mężczyznę. Młody superseksowny milioner przyjemność uczynił sensem życia i nie zawaha się przekroczyć żadnych granic…

Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel. Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka młodego, oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie faceta, Jessego Warda.

Ten Mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji, budzi w niej obezwładniające pożądanie. Lecz Ava czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Jesse Ward nie zamierza jednak pozwolić jej odejść...

Jodi Ellen Malpas to jedna z największych gwiazd literatury erotycznej. Zdobyła sławę seriami Ten Mężczyzna i Ta noc, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze Mój obrońca i Zakazany mężczyzna królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Gorący .... czekam na kolejne części
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo