Sztuka uwodzenia

Tytuł oryginalny:
Before Jamaica Lane
Autor:
Samantha Young
Tłumacz:
Anna Cicha
Wydawcy:
Legimi (2018-2022)
Wydawnictwo Słowne (2018-2022)
Burda Publishing Polska (2013-2018)
Wydane w seriach:
Książki
"On Dublin Street"
ISBN:
978-83-7778-778-6, 978-83-8053-422-3
978-83-8053-487-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
proza
4.0 (3 głosy)

Olivia Holloway to nowicjuszka w dziedzinie seksu, ale szybko nadrabia zaległości i wkrótce uczeń przerasta mistrza. Olivia jest boleśnie niepewna w kontaktach z płcią przeciwną - paraliżuje ją obecność mężczyzn, którzy jej się podobają. Przeprowadzka ze Stanów Zjednoczonych do Szkocji wiele zmienia w jej życiu. Sfrustrowana niepowodzeniem w nawiązaniu znajomości z przystojnym doktorantem, postanawia przezwyciężyć nieśmiałość i lęki, stać się kobietą świadomą swojego seksualnego uroku, która dostaje to, czego chce. Nate Sawyer jest przystojnym pożeraczem damskich serc, nigdy nie angażuje się głębiej w związki. Tylko wobec przyjaciół jest niezmiennie lojalny. Toteż gdy Olivia zwraca się do niego z prośbą o przysługę, zgadza się nauczyć ją sztuki flirtowania i pomóc nabrać pewności siebie w kontaktach z mężczyznami. Podczas lekcji pokonują kolejne bariery, atmosfera staje się coraz bardziej gorąca, zanosi się na płomienny romans. Niestety mroczne wydarzenia z przeszłości ożywają, Nate wycofuje się, zostawia Olivię ze złamanym sercem. Kiedy dociera do niego, że popełnił fatalną pomyłkę i traci kobietę swojego życia, postanawia zrobić wszystko, aby ją odzyskać, ale... może być już za późno. Samantha Young jest mistrzynią gorących scen miłosnych. Once Upon a TwilightSamantha Young to autorka poczytnej serii On Dublin Street, zawierającej m.in. takie powieści jak: W poświacie księżyca, Cofnąć czas, Ostatnia szansa. Jest niedościgłym wzorem w kreowaniu scen miłosnych. Urzekające pary i wciągające historie ich związków sprawiają, że czytelniczki kochają jej książki. Nazwisko Samanthy Young często trafia na listy bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Mieszka w Szkocji. Ostatnio w Polsce ukazały się: Żyj szybko, kochaj głęboko, Tylko ty mnie zrozumiesz, Wszystko przed nami, a także pierwsze tomy nowego cyklu: To, co najważniejsze oraz Wszystko, co w Tobie kocham.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Szkoda , że to ostatnia moja przeczytana książka z serii On Dublin Street (wcześniej przeczytałam cz. 4 i 5) . Uwielbiam czytać książki Samanhty Young ze względu na język jakim pisze, wielowątkowość opowieści, które przelewa na papier, barwność postaci. Tym razem to historia Olivii i Nate'a . On bawidamek, uwielbia flirtować z kobietami, ona amerykanka , która z ojcem przeprowadza się do Szkocji, po śmierci mamy. Olivia nie ma doświadczenia we flirtowaniu z facetami, a Nate uczy ja jak to robić. Z tych lekcji może wyjść tylko miłość, której ona chce a on się boi ze względu na swoje doświadczenia miłosne. Wszystkie książki autorki dobrze się kończą, na szczęście .
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo