Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
troche gorsza ksiazka tego autora. nie ma tej atmosfery, ktora jest w serii o Boschu, ale czyta sie w miare dobrze
-
bardzo dobra ksiazka z tej serii. interesujaca fabula, ciekawe zakonczenie
-
jak zawsze czyta sie dobrze, przyjemna atmosfera Wenecji, chociaz fabula troche powolna
-
bardzo lubie te serie, 2 kryminaly w 1 ksiazce, na dodatek w stylu klasycznym. czyta sie dosc szybko
-
gorsza ksiazka tej autorki, dosc powolna fabula
-
Niewinny
Moore, Graham
-
Mów mi Win
Coben, Harlan
-
Ty
Kepnes, Caroline
-
Pozwól odejść
Hannah, Kristin
-
Światło w środku nocy
Moyes, Jojo
-
Niebezpieczna zabawa
Morgan, Phoebe