Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
-
bardzo dobra ksiązka, czyta się z zainteresowaniem i bez trudu
-
do połowy książka nawet niezła. potem strasznie nudna, przedłużana, a zakończenie jednak trochę rozczarowujące
-
zaczyna się dobrze, potem może trochę przydługa i bohaterka miejscami antypatyczna
-
słabsza ksiązka tej autorki, miejscami... nudnawa i cukierkowa
-
czyta się dość dobrze, może zanik pamięci mało realistyczny, ale szybka lektura
-
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Joyce, Rachel
-
Zagadka West Heart
McDorman, Dann
-
Dobra dziewczyna, zła dziewczyna
Robotham, Michael
-
Przyszedł list z Monachium
Nesser, Håkan
-
Masło
Yuzuki, Asako
-
Morderstwo po królewsku
Bennett, Sophia