Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Najnowsze recenzje
-
Super książka dla dzieci o przychodach miłego i sprytnego chomika Hubercika, bardzo ciepła i napisana z humorem. Czytałam ją na głos 7 letniej córce, i także świetnie się przy niej bawiłam )))
-
-
Niesamowita fascynująca historia, z trudem się wierzy, że prawdziwa. Stylem bardziej przypomina reportaż, niż literaturę piękną. Nic dziwnego, bo to JEST reportaż, szczegółowa relacja z wydarzeń. Polecam.
-
Jest to kontynuacja powieści "Zabić drozda", ale fabuła nie jest tak interesująca. Byłam trochę rozczarowana.
-
To druga część serii książek o Emilce z Księżycowego Nowiu. Piękna i mądra książka, nie tylko dla młodzieży. Porusza odwieczne tematy - dorastanie, trudne relacje rodzinne i rówieśnicze, przyjaźń, trudne wybory życiowe. Świetnie opisane zmagania literackie bohaterki głównej, jej dążenie "alpejską ścieżką" na sam szczyt mimo wielu przeszkód i niepowodzeń. Ciekawe postacie przyjaciół Emilki - każda na swój sposób. Mi również zaimponowała postać kuzyna Emilki Jima - mężczyzna upośledzony umysłowo, ale często to właśnie on podsuwał najmądrzejsze rozwiązania. Serie książek poleciłabym każdemu.