Po książce "Cały ten błękit" obawiałam się, że kolejna nie może tak mnie wciągnąć, ale przyznaje - tez jest dobra.Szczegolnie polecam tym co są w żałobie, bez względu na wiek. Żałoba to proces, ktory trzeba przejść, ale trzeba byc cierpliwym zanim nadejdzie jutro.
Przeglądarka jest nieaktualna i nie wspiera najnowszych technologii sieci WWW. Niektóre funkcje portalu mogą nie działać poprawnie.
Dla najlepszych efektów sugerujemy najnowsze wydania programów: Firefox
albo
Chrome.
Uprzejmie informujemy, że nasz portal zapisuje dane w pamięci Państwa przeglądarki internetowej,
przy pomocy tzw. plików cookies i pokrewnych technologii.
Więcej informacji o zbieranych danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
W każdym momencie istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia tych danych poprzez odpowiednie funkcje przeglądarki internetowej.