Warto przeczytać. Docenia się wtedy dom rodzinny, wolny od nałogu. Z pewnością napisana "ku pokrzepieniu serc" alkoholików, którzy próbują wyjść z nałogu.
Bardzo mi się ta książka podobała. Porusza ważne społeczne problemy. Główna bohaterka Dagmara jest bezdomną alkoholiczką. Z trudem walczy z nałogiem, ma wokół życzliwych i pomocnych ludzi. Polecam
Przeglądarka jest nieaktualna i nie wspiera najnowszych technologii sieci WWW. Niektóre funkcje portalu mogą nie działać poprawnie.
Dla najlepszych efektów sugerujemy najnowsze wydania programów: Firefox
albo
Chrome.
Uprzejmie informujemy, że nasz portal zapisuje dane w pamięci Państwa przeglądarki internetowej,
przy pomocy tzw. plików cookies i pokrewnych technologii.
Więcej informacji o zbieranych danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
W każdym momencie istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia tych danych poprzez odpowiednie funkcje przeglądarki internetowej.