-
Książka bardzo dobrze pokazująca na czym polega reżim w Rosji, przez cały 20 wiek, od reżimu cara, przez stalinizm kończąc na propagandzie w latach 80, a także jej kulturę i jak sobie zwykli ludzie w Moskwie sobie radzili przez ten czas. Całe sto lat historii jednej rodziny od 1902 do 2002, a osoby się przewijają. Bardzo polecam, dla interesujących się historią i dla tych co chcą poznać historię najnowszą naszego złego sąsiada-Rosję.