15.01.2016Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

„Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?” Łukasza Fabiana to poradnik z dziedziny finansów osobistych, rozwoju osobistego.

Pracujesz od rana do wieczora i czujesz, że niewiele z tego masz? Jesteś pracownikiem korporacji i boisz się, że za parę lat zastąpi Cię komputer? Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie mieć czas dla siebie i rodziny? Ta książka jest dla Ciebie! Dowiesz się z niej miedzy innymi: jak zarabiać kilka razy więcej pracując tę samą ilość godzin. Jak przygotować się na rewolucję automatyzacji i jak się przebranżowić zanim będzie za późno. Jakie umiejętności zdobywać, by zawsze być w cenie. Jak budować swój majątek bez względu na kryzysy finansowe. Ta publikacja dostarczy wiedzy czytelnikowi na temat tego co wiedzą bogaci, a co nie pozwala biednym wyjść pułapki średniego dochodu oraz jak zmienić swoją mentalność, aby pracowała dla Ciebie a nie przeciwko.

Autor tego poradnika jest właścicielem firmy działającej w sferze nowoczesnej eukacji. Dzięki swojej książce chce pomóc ludziom odnaleźć się w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.
www.ebooki123.pl


Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Psychoskok
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo