Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
ul. Bułgarska 19
60-320 Poznań
52.39917 16.86232
WYDARZENIE
2024-6-4
T14:00
22.05.2024Spotkanie sieci e-bibliotekarz
[awatar]
Poznań PBP

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na stacjonarne spotkanie sieci e-bibliotekarz.

W programie:

  • Kindloteka – czytniki książek elektronicznych, STEM, przykłady dobrych praktyk,
  • prezentacja nowości pedagogicznych,
  • podsumowanie działań podjętych w roku szkolnym 2023/2024 oraz plany w roku 2024/2025,
  • wymiana doświadczeń.

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres: nmj@pbp.poznan.pl do 31.05.2024 r.

plakat.png


plakat.png plakat
png, 30 KiB, 212x150
Komentarze
  • Slotty Way dba również o to, aby jego gracze mieli dostęp do ekskluzywnych promocji. Mogą to być czasowe oferty, dostępne tylko przez określony okres, lub promocje dedykowane dla konkretnych graczy, na przykład tych, którzy dokonali dużych wpłat lub osiągnęli wysoki poziom w programie lojalnościowym.

    Ekskluzywne promocje mogą obejmować różnorodne bonusy, takie jak dodatkowe środki na grę slotty-way-pl.com , darmowe spiny czy specjalne nagrody rzeczowe. Dzięki temu gracze mogą poczuć się wyjątkowo i cieszyć się dodatkowymi korzyściami z gry w kasynie Slotty Way.

    25.06.2024 21:59:31
    [awatar]
    sporish7

Dodaj komentarz
Poznań PBP
sporish7
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo