25.03.2020Podwójna pula kodów Legimi przez trzy miesiące! - brak kodów na kwiecień

W związku z ogłoszeniem na terenie naszego kraju stanu epidemii oraz dalszym zamknięciem filii Biblioteki Kraków, na 3 miesiące zwiększamy pulę kodów dostępu do Legimi.
Kwietniowa pula kodów została wyczerpana. Kody na maj będą rozdawane od 4 maja 2020 od godz. 8.00.

W drodze wyjątku, kody z majowej puli Legimi będą wysyłane drogą mailową. Z uwagi na specyfikę sytuacji prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

✅ Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy posiadający kartę biblioteczną Biblioteki Kraków i nie posiadający zadłużeń na koncie bibliotecznym powstałych przed 11 marca 2020 r.

✅ W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: legimi@biblioteka.krakow.pl w treści podając imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

✅ Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego wyślemy e-mail z kodem dostępu. Będą brane pod uwagę tylko maile wysłane 4 maja 2020 po godzinie 8:00 rano.

✅ Zachowujemy zasadę: jeden mail – jedno konto czytelnicze – jeden kod. Przypominamy, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch urządzeniach.

✅ Nie będą brane pod uwagę maile:
▪ z prośbą o kody Legimi wysyłane na inne konta mailowe niż podane wyżej,
▪ z błędnie podanymi danymi
▪ z prośbami o więcej niż jeden kod z jednej skrzynki mailowej.

Brak odpowiedzi jest równoznaczny z brakiem dostępności kodu.

UWAGA! Mimo podwójnej liczby kodów dostępnych od kwietnia do czerwca, ich liczba jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość związaną z procesem weryfikacji kont czytelniczych i rozsyłaniem kodów. Hasła rozsyłamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

✅ O wyczerpaniu puli kodów poinformujemy na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Biblioteki Kraków.

Obecne rozwiązanie – wydawanie kodów mailowo – będzie dostępne tylko w okresie zamknięcia filii Biblioteki Kraków. Po ponownym otwarciu, Biblioteka powróci do zwyczajowego, bezpośredniego wydawania kodów w filiach. Nie będzie możliwości otrzymania kodu w formie mailowej.

Jak działa Legimi? Sprawdź tutaj.

Skorzystaj z innych darmowych bibliotek i czytelni e-booków

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Biblioteka Kraków
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo