Czekam w pokoju 206

Autor:
Ewelina Dobosz
Wyd. w latach:
2007 - 2022
ISBN:
978-83-67014-47-2, 978-83-67335-68-3
978-83-67335-82-9
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
5.0

Pokoje hotelowe bywają świadkami niejednej gorącej nocy. Jakie tajemnice skrywają tym razem?

Michał, menedżer hotelu w Krakowie, ostatnio był nieco zbyt... niegrzeczny. Jego nieodpowiedzialne zachowanie spowodowało, że szef zdecydował się oddelegować go do pracy w innej placówce, aż w Zakopanem. To jego ostatnia szansa, by się zrehabilitować. Ale czy podupadający hotel nie będzie dla Michała zbyt nudny?

Nic bardziej mylnego! Na miejscu czeka go niejedna niespodzianka. Czy Michałowi uda się zostawić przeszłość za sobą? A może nowe pokusy okażą się jeszcze bardziej uzależniające i niebezpieczne? W hotelu dochodzi do kolejnych tajemniczych incydentów, a na scenę wkraczają postacie, które pozornie już dawno zniknęły z życia Michała. Komu można zaufać? I czy namiętność okaże się przekleństwem? Jedno jest pewne – lepiej nie wchodzić do pokoju 206 bez pukania.

Gorąca historia, a w niej: elementy romansu biurowego, hate-love, niegrzeczni chłopcy i mroczne sekrety.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Michał to menadżer hotelu w Krakowie. Zna się na swojej pracy, ale swoim zachowaniem już wielokrotnie podpadł szefowi. W ramach nauczki zostaje wysłany do innego hotelu, z dala od domu. Problem pojawia się w momencie, gdy w nowym miejscu spotyka swoją przeszłość. • Lekka powieść z wątkiem miłosnym, nutką erotyzmu, wulgaryzmu, a także nienawiści i zazdrości. Wydaje się chaotycznie, ale tak nie jest, wszystko ma swój cel. Bardzo podobało mi się, że cała historia została opowiedziana oczami mężczyzny, co jest rzadkością w świecie romansów. Uważam, że taka narracja była strzałem w dziesiątkę. Pozwoliła odkryć zupełnie inne emocje i pokazała to jak faceci przeżywają niektóre sytuacje. • Książka podobała mi się, natomiast sporo było w niej literówek. Książkę bardzo dobrze się czyta, jest idealną odskocznią od codziennych obowiązków.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Czekam w pokoju dwieście sześć
Autor:Ewelina Dobosz
Wydawcy:Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2022) Legimi (2022) ebookpoint BIBLIO (2022) Niegrzeczne Książki (2007-2022) IBUK Libra (2007)
ISBN:978-83-67014-47-2 978-83-67335-68-3 978-83-67335-82-9
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 10 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo